top of page

                                      ZGŁOSZENIA I POMOC

 

                        Professional Team of Ghost Hunters  PTGH

KOMUNIKAT PTGHPTGH
00:00 / 00:28

Jeżeli w Twoim mieszkaniu, domu, dworku, zamku, pałacu, pubie, hotelu, biurze, zakładzie pracy dochodzi do niewytłumaczalnych zjawisk, masz wrażenie że jesteś obserwowany, nęka Cię niewidzialny byt, jesteś bezradny

i zagubiony, nie potrafisz znaleźć fachowej pomocy, to skontaktuj się z nami.
Czekamy na Twoje zgłoszenie ( telefon lub e-mail ).


Każde zgłoszenie dotyczące zjawisk paranormalnych jest dla nas interesujące, indywidualnie weryfikowane i badane. Zadzwoń lub napisz do nas, opisz szczegółowo co Ci się przytrafiło czego doświadczasz itp. 
Jeśli posiadasz zdjęcia lub nagrania video lub audio zjawiska, to prosimy o ich załączenie do wiadomości e-mail. Zwrotnie skontaktują się z Tobą główny śledczy lub demonolog osoby z 30 letnim doświadczeniem i praktyką ze zjawiskami paranormalnymi. Prosimy o podanie w wiadomościach e-mail danych kontaktowych (telefon, e-mail, Facebook) i wskazanie dogodnej pory do rozmowy z naszymi ekspertami.


W najcięższych przypadkach oferujemy także pomoc psychologa, psychiatry, demonologów i księży egzorcystów +

 

Jesteśmy jedynymi w Europie licencjonowanymi śledczymi zjawisk paranormalnych.


Wiara – wyznanie religijne, przynależność religijna,
status społeczny, poglądy polityczne, orientacja seksualna, mniejszości narodowe (rasa i kolor skóry) proszącego PTGH o pomoc nie ma wpływu na podjęcie przez nas działań dlatego że Wszystkich i wszystkie zgłoszenia traktujemy poważnie. Priorytetowo badamy zgłoszenia dotyczące dręczenia dzieci i przypadki zagrażające zdrowiu lub życiu zgłaszającego.

 

Zlecone nam przeprowadzenie paranormalnego śledztwa wykonujemy przy użyciu najnowszych technologii i sprawdzonych technik śledczych.
Po zakończeniu badań zlecający otrzymuje raport i pakiet nagrań multimedialnych z przebiegu śledztwa.


W przypadku potwierdzenia występowania zjawisk paranormalnych służymy wskazówkami i zaleceniami co do dalszego postępowania.
Zawsze Wszystkim zapewniamy 100% DYSKRECJI.

 

Wszystkie otrzymane dane i materiały traktujemy jako POUFNE - nigdy nie zostaną udostępnione osobom trzecim.

 

                                         UWAGA !!!

 

ZESPÓŁ PTGH NIGDY OD NIKOGO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT ZA UDZIELONĄ POMOC, ZWIĄZANĄ Z PRZEPROWADZENIEM PARANORMALNYCH ŚLEDZTW !

 

                                          UWAGA !!!

 

ZAWSZE WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM, SŁUŻYMY BEZPŁATNĄ POMOCĄ !

 

                                       UWAGA !!!

 

ZAWSZE WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM NASZEJ POMOCY ZAPEWNIAMY :
ANONIMOWOŚĆ ORAZ PEŁNĄ DYSKRECJĘ.

 

 

Dziękujemy wszystkim rodzinom, za zaufanie jakim nas darzycie.

         + Niech Was Bóg Błogosławi i strzeże od zła wszelkiego +

Reklama   PTGH  - TV

Reklama   PTGH  - Radio

logo.png

WYŚLIJ  NAM  SWOJE  ZGŁOSZENIE

PROŚBA  O  POMOC 

Dziękujemy za przesłanie!

Nie jednokrotnie po otrzymaniu zgłoszenia i w trakcie prowadzonych spraw dla dobra osób i pacjentów, aby potwierdzić lub wykluczyć opętanie, musimy mieć zaufanie do lekarzy psychologów i psychiatrów. Biegłych psychiatrów sądowych, księży egzorcystów oraz licencjonowanych śledczych egzorcystów, demonologów i licencjonowanych śledczych zjawisk paranormalnych, aby od strony naukowej zebrać namacalny dowód na to, czy dana osoba jest chora psychicznie czy też jest dręczona lub opętana. Możliwe że na dziwne zachowanie ludzi ma wpływ miejsce czy też otoczenie w którym przebywa taka osoba.

 

Dzięki stałej współpracy konsultacjach oraz wymianie wieloletniego doświadczenia całego sztabu specjalistów jesteśmy w stanie jednoznacznie postawić właściwą diagnozę do badanego przypadku.
Nie będziemy wymieniać miast oraz szpitalnych oddziałów psychiatrycznych w których byliśmy z wizytą jak również zamieszczać wszystkich zdjęć.

Centrum Pomocy PTGH .jpg
PTGH Reklama PTGH
00:00 / 01:13
bottom of page